Director Magazin Baia Mare

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea unei echipe de 150 angajati
Planificarea si supervizarea activitatii unui magazin de 6500 mp
Coordonarea realizarii planului de vanzari si a rulajelor de stoc
Organizarea si urmarirea gestionarii in mod corect a stocurilor si a inventarelor

CERINTE

Studii superioare
Experienta in relatia cu clientii
Mobilitate pentru relocare
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
Domiciliul in Baia Mare

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 400 de magazine si peste 20.000 de angajati in 9 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.