Director Magazin Baia Mare

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Conducerea unei echipe de 150 angajati
· Planificarea si supervizarea activitatii unui magazin de 6500 mp
· Coordonarea realizarii planului de vanzari si a rulajelor de stoc
· Organizarea si urmarirea gestionarii in mod corect a stocurilor si a inventarelor

CERINTE

· Studii superioare
· Experienta in relatia cu clientii
· Mobilitate pentru relocare
· Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
· Domiciliul in Baia Mare

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordan¿¿ cu aceast¿ pozi¿ie si cu toate avantajele oferite de o companie interna¿ional¿: dezvoltare profesional¿, carier¿, experien¿¿ in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 400 de magazine si peste 20.000 de angajati in 9 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.