DIRECTOR FILIALA - BAIA MARE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea activitatii filialei;
- Organizarea si coordonarea echipei de vanzari;
- Conceperea si urmarirea bugetului si a planului de vanzari;
- Motivarea si evaluarea echipei in ansamblu;
- Dezvoltarea retelei de clienti si intretinerea relatiilor cu administratia locala.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta manageriala (minim 3 ani);
- Aptitudini de coordonare si motivare a echipei de vanzari, organizare si gestionare a activitatii filialei;
- Capacitate decizionala, gandire strategica;
- Abilitati de gestionare a bugetelor, de construire a targetelor, de intelegere a pietei de instalatii;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere;
- Disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- beneficii specifice unei pozitii manageriale (masina, laptop, telefon);
- oportunitati de crestere profesionala.

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea de echipamente, accesorii si piese de schimb pentru instalatii sanitare, termice si de climatizare, aparate si dispozitive electrice, gresie si faianta. Lider de piata in domeniu, Romstal fiinteaza de peste 11 ani si are in prezent peste 900 de angajati.