DIRECTOR EXECUTIV

IMI S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Directorul Executiv ocupa functie reprezentativa in cadrul companiei,fiind colaborator apropiat al directorul general si chiar suplinitor al acestuia,motiv pentru care pregatirea sa trebuie sa fie complexa ,sa vizeze cunostinte variate de management ,marketing,comunicare,contabilitate,operare PC,drept ,psihologie ;

RESPONSABILITATI:
- urmareste obiectivele generale ale firmei in concordanta cu strategia elaborata de directorul general;
- reprezinta firma in relatiile protocolare cu furnizorii,clientii si alte organizatii cu impact real/potential asupra rezultatelor societatii;
-asigura managementul firmei alaturi si in absenta directorului general;
- asigura reteaua de relatii necesara dezvoltarii firmei;

CERINTE

-studii superioare de profil economic,constructii,management sau administrarea afacerilor;
Cursuri speciale:
-marketing,vanzari,management organizational sau financiar;
- cunosterea unei limbi straine
Cerinte aptitudinale:
- planificare si organizare a operatiunilor si activitatilor
- atentie selectiva,concentrata si distributiva;
- apitudini de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Compania ofera locuinta de serviciu,masina,telefon,laptop,salariu motivant;

DESCRIEREA FIRMEI

capital integral privat