Designer

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea firmei si a produselor prin:
- conceperea grafica si pregatirea de tipar a materialelor specifice;
- realizarea de inscriptionari diverse;
- colaborarea cu departamentul de marketing si furnizorii de materiale promotionale in vederea elaborarii modalitatilor de promovare.

CERINTE

- studiile superioare in domeniu constituie avantaj;
- experienta relevanta in design grafic;
- cunoasterea foarte buna a programelor CorelDraw si AdobePhotoshop;
- persoana bine organizata, orientata spre rezultate, rapida în executie.

Pentru aplicarea la acest job este necesara prezentarea unui portofoliu de lucrari.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica, cu acoperire nationala, intr-o continua dezvoltare;
- mediu de lucru la nivel occidental;
- salarizare atractiva;
- posibilitate de afirmare.

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 28 sucursale in tara, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.