DESENATOR TEHNIC (BIROU DE ARHITECTURA SI PROIECTARE)

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, INGENIA – Birou de Inginerie si Arhitectura
Companie cu capital spaniol, cu o experienta consistenta in domeniul consultantei de proiecte de constructii civile, industriale, drumuri si poduri.
Impreuna cu echipa de specialisti sunt realizate anual peste 100 de proiecte atat in Spania cat si in Romania (zona de N-V a tarii).

Descrierea postului
Impreuna cu echipa INGENIA veti realiza schite si desene tehnice pentru proiectele dezvoltate in cadrul companiei.

CERINTE

Succesul este asigurat de:

- Cunostinte solide de operare in AutoCAD;
- Cunostinte de MS OFFICE.

BENEFICII OFERITE

Instruire profesionista in metodele si procedurile utilizate intr-o companie multinationala de consultanta in constructii.

DESCRIEREA FIRMEI

Noi, Psihoselect

o echipa de profesionisti in domeniul resurselor umane, care analizeaza nevoile clientilor nostri si propune servicii customizate pentru acestia. Cu o experienta de peste sapte ani in domeniu am dezvoltat un pachet complet de activitati care cuprind:
- Recrutare si selectie pentru pozitii de top si middle management
- Audit de personal (Assessment centre, Evaluarea psihologica, Evaluarea performantelor, Evaluarea satisfactiei in munca)
- Training (Tehnici de vanzare, Negociere, Leadership, Teambuilding, Time management, Coaching)
- Al saptelea serviciu ( Diagnoza culturii organizationale, Proiecte de interventie organizationala, Strategii de motivare, Restructurare organizationala, Proiecte de retentie a personalului)

www.psihoselect.ro