COORDONATOR SERVICE - Filiala BAIA MARE

Romstal Imex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ocupa de interventiile de service (punere in functiune, reparatii)
- Se ocupa de reviziile tehnice periodice la produsele Romstal
- Ofera consultanta si suport clientilor Romstal

CERINTE

- Studii superioare cu profil tehnic
- Minim 3 ani experienta ca operator in activitatea de service centrale termice si instalatii de incalzire si racire
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- autoturism de servici
- telefon
- instruire tehnica de specialitate

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice-sanitare si servicii la standarde de calitate.

Cu o cifra de afaceri de peste 300 milioane de euro si o vechime de 14 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1700 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.