COORDONATOR DEPARTAMENT FINANCIAR-CONTABIL

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificare cash-flow;
- pregatire buget;
- verificare acte contabile;
- intocmirea rapoartelor financiar-contabile catre management;
- ofera consultanta pe aspecte ce tin de taxe si impozite

CERINTE

- studii universitare;
- experienta in domeniul financiar-contabil (min.3 ani);
- experienta in conducerea unui departament financiar-contabil;
- buna cunoastere a standardelor internationale de contabilitate;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- oportunitate de dezvoltare profesionala in cadrul unui grup multinational

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!