Contracte de munca in S.U.A.

Romanian Brown Elephant

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul H2B recruteaza forta de munca nespecializata pentru contracte de munca in SUA, pe o perioada initiala de 6 luni, ce poate fi extinsa in unele cazuri. Fiecare companie angajatoare si fiecare oferta de munca este aprobata de catre US Labour Department, iar fiecare drept de munca acordat este verificat in prealabil si de catre Consulatul SUA din Bucuresti.
Job-urile vor fi in domeniul hotelier si in industrie.

CERINTE

Persoana dornica sa lucreze pe o perioada de 3-6 luni in Statele Unite Ale Americii prin vize Work&Travel sau H2B.

Cunostinte de limba engleza/nivel de incepatori, minima experienta in munca, sa nu existe refuzuri de viza SUA

BENEFICII OFERITE

plata incepe de la 7.25-8.00$/h se asigura un minim de 40-50 ore de lucru pe saptamana (pt H2B)

rOMANIAN bROWN eLEPHANT este una dintre cele mai renumite firme de plasare a fortei de munca in S.U.A. din Romania.