CONTABIL SEF

AC HELCOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si supervizeaza departamentul financiar - contabil.
Stabileste procedurile de operare financiara in cadrul societatii.
Verifica situatiile financiare in conformitate cu reglementarile legale.
Controleaza incasarea tuturor facturilor emise.
Gestioneaza scadentarul de incasari si plati.

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic.
Experienta de minimum 3 ani, de preferinta intr-o pozitie de conducere.
Foarte buna cunoastere a legislatiei contabile si fiscale.
Simt de raspundere, bun organizator si planificator, simt analitic.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, cursuri de perfectionare/specializare, oportunitati de dezvoltare a carierei.

Compania Farmaceutica AC HELCOR este producator si distribuitor de medicamente cu prescriptie medicala, OTC si Suplimente Alimentare in Romania si in afara tarii, de peste 17 ani. Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro