CONTABIL SEF

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-implementeaza si supervizeaza strategia contabila a companiei.
-elaboreaza si optimizeaza procedurile de control intern.
-coordoneaza inchiderea de luna, precum si a exercitiului financiar-contabil (inclusiv bilantul contabil).
-verifica inregistrarile contabile.
-stabileste relatii si negociaza cu institutiile financiare si alti furnizori externi.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- cel putin 3 ani experienta intr-un post similar;
- cunostinte de contabilitate financiara si de gestiune;
- experienta in coordonarea unei echipe;

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.