Contabil

SC EPA COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare funizori si clienti, banca si casa si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Intregistreaza deconturile de cheltuieli lei/valuta
- Realizeaza rapoarte, saptamanale si lunare despre situatia contului bancar, clienti si furnizori
- Intocmirea documentelor necesare efectuarii operatiunilor bancare, Intocmeste ordine de plata si inregistreaza extrasele bancare lei/valuta
- Intocmeste raportari contabile, precum si alte documente solicitate de catre directorul economic

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 2-3 ani
- bune cunostiinte de operare PC (Excel, Word)
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- cunostinte PC (MS Office)
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta
- bonuri de masa
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica

EPA COMPANY este un holding. Sub aripa EPA COMPANY isi desfasoara activitatea firme de comert pardoseli profesionale, constructii, executie si montaj tamplarie, confectii metalice, amenajari exterioare, comert cu sisteme sub acoperitori, proiectare.