Consultant bancar

Speranta SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea unui produs financiar-bancar pe piata bancara din Romania.
- Desfasora o activitate adecvata vanzarii si foloseste toate abilitatiile pentru a vinde produsul.
- Constituirea unei noi echipe de vanzari.

CERINTE

- Persoana motivata sa dezvolte o noua cariera.
- Seriozitate, personalitate deschisa.
- Abilitati pentru stabilirea de relatii interumane.
- Minim bacalaureat. Avantaj- studii superioare
- Abilitati de comunicare,prezenta fizica agreabila,spontaneitate,entuziasm,siguranta si motivare

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de promovarein pozitiile de conducere;
- Training de perfectionare gratuit;
- Sustinere profesionala in desfasurarea activitatii;
- Comisioane atragatoare in functie de realizari.

SOCIETATE FINANCIAR-BANCARA LIDER IN EUROPA CU O COTA DE PIATA DE 25,6% SI CU 75 DE ANI DE EXPERIENTA IN ACORDAREA CREDITELOR LOCATIVE A INTRAT PE PIATA DIN ROMANIA IN 2 IUNIE 2004 SI A AVUT UN START NEASTEPTAT DE BUN.
PENTRU A CONTINUA IN ACEST SENS AVEM NEVOIE DE MULTI COLABORATORI SI CONSULTANTI CARE SA PROMOVEZE CEL MAI BINE VANDUT PRODUS BANCAR IN 2005. AVEM SI MULTE POZITII DE CONDUCERE LIBERE IN TOATE ZONELE TARII.
ASTEPTAM CV-URILE D-VOASTRA!!!