CONSILIERI FINANCIARI / MANAGERI

Firme de prestigiu pe piata interna si internationala in domeniul consultantei financiare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam personal pentru formare profesionala cara sa devina experti ai domeniului financiar si sa poata oferi solutia ideala pentru clientii nostri. Asiguram pregatirea si instruire pe perioada lunga, consiliere profesionala, precum si sprijin pentru toti cei care nu au experienta in domeniu.

CERINTE

- pesoane dinamice si echilibrate, cu simtul raspunderii si dorinta de afirmare care stiu sa lupte si sunt perseverenti.
- absolventi de studii superioare sau in curs.
- nu se cer studii de specialitate insa acestea ajuta la perfectionare
- persoane optimiste, capabile sa lucreze in echipa si sa devina lideri

BENEFICII OFERITE

- Ofrim pregatire gratuita in domeniul financiar-bancar;
- comision din realizarile echipei pe care o coordonati;
- premii pentru activitate.

Inceputul cere efort! Continuarea va fi ceea ce va doriti!

Oferim consultanta imediata si pe termen lung pentru domeniul financiar si solutii pentru orice problema