CONSILIER VANZARI VEHICULE RULATE

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intreprinderea masurilor de promovare a vanzarilor si managerierea protofoliului de clienti.
- evaluarea vehiculelor rulate;
- consilierea, vizitarea si sprijinirea clientilor;
- incheierea contractelor de vanzare/cumparare;
- urmarirea comenzilor si supervizarea procesului de comanda;
- pregatirea si intreprinderea activitatii de follow-up

CERINTE

- studii medii/superioare finalizate;
- experienta in domeniul vanzarilor auto, minim 2 ani;
- foarte buna cunoastere a pietei auto;
- cunostinte privind metodele de finantare;
- bune cunostinte operare PC;
- persoana orientata spre obiective, obisnuita sa lucreze cu targete

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie in continua dezvoltare;
- instruire de specialitate;
- salarizare atractiva

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 14 sucursale in tara, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.