Consilier vanzari optica medicala

RAVEDO CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferirea de consultanta si consiliere de specialitate clientilor
Vanzarea produselor si serviciilor de optica medicala
Derularea activitatilor de gestionare a magazinului: receptie marfa, etichetare, inventariere etc.

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare
Persoana dinamica, organizata, responsabila
Experienta in domeniul comercial
Cunostinte operare PC
Experienta in domeniul opticii medicale este recomandata dar nu obligatorie, firma asigurand training-uri de specialitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performante

Conceptul OptiDora a luat fiinta in anul 2015 din dorinta de a oferi servicii profesionale de optica medicala.

Comercializam o gama larga de ochelari de vedere, lentile de contact, ochelari de soare si accesorii specifice, consilierii nostri fiind pregatiti sa ofere asistenta in vederea celei mai bune decizii.