CONSILIER VANZARI

SC TOTAL SECURITY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Foarte muncitor, rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare.

CERINTE

Experienta minim 1 an in vanzari.
Studii in domeniul tehnic(constituie avantaj)
Cunostinte PC: Word, Excel
Carnet de conducere (B)
Aspect profesional - business

BENEFICII OFERITE

-urm¿rirea politicii de vânz¿ri a companiei.
-realizarea volumului de vânz¿ri targetat ¿i dep¿¿irea acestuia.
-dezvoltarea ¿i actualizarea permanent¿ a bazei de clien¿i.
-transmiterea ofertelor catre departamentele responsabile.
-dezvoltarea zonei de activitate
Beneficii:Masina de servici,laptop,telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

servicii complete de securitate