CONSILIER SERVICE - Turisme / Camioane / Caroserie - vopsitorie

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste clientii, asigurand calitatea relatiei cu acestia;
- constientizeaza cerintele clientilor;
- inregistreaza solicitarile clientilor si intocmeste comanda de reparatii;
- planifica si introduce in reparatii autoturisme avariate;
- tine legatura cu personalul din Service;
- consilieaza clientul, in baza certificatului de control, in ceea ce priveste operatiunile viitoare.

CERINTE

- studii superioare finalizate, in domeniul tehnic (de preferinta auto);
- experienta pe un post similar, minim 1 an;
- abilitati utilizare PC;
- fluenta verbala si prezenta de spirit;
- permis de conducere categ. C, CE constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie de renume
- instruire de specialitate
- conditii de munca deosebite
- salariu atractiv.

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 14 sucursale in tara, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.