CONSILIER SERVICE

ATP EXODUS & CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste clientii, asigurand calitatea relatiei cu acestia;
- constientizeaza cerintele clientilor;
- inregistreaza solicitarile clientilor si intocmeste comanda de reparatii;
- planifica si introduce in reparatii autoturisme avariate;
- tine legatura cu personalul din Service;
- consilieaza clientul, in baza certificatului de control, in ceea ce priveste operatiunile viitoare.

CERINTE

- studii superioare finalizate, in domeniul tehnic (de preferinta auto);
- experienta pe un post similar, minim 1 an;
- abilitati utilizare PC;
- fluenta verbala si prezenta de spirit;
- permis de conducere categ. C, CE constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie de renume
- instruire de specialitate
- conditii de munca deosebite
- salariu atractiv.

ATP Exodus - Centru Autorizat de Vanzari si Service Mercedes-Benz si Evobus ofera o platforma de servicii integrate pentru turisme si camioane – vanzari auto; service autoturisme si camioane; tinichigerie si vopsitorie – sustinuta de dotari specifice la cele mai inalte standarde. Acestea, impreuna cu o echipa tanara si profesionista, vin in intampinarea clientilor nostri cu servicii de inalta calitate.