CONSILIER FINANCIAR - BANCAR

MORETTI IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Companie internationala, lider mondial pe piata serviciilor financiare, ofera oportunitatea unui cariere de success in domeniul serviciilor financiar-bancare.
- Jobul consta in consilierea clientilor si indrumarea lor catre optiunea cea mai buna din punct de vedere financiar.
- Aveti posibiliattea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic, avand un orar flexibil si posibilitatea de a promova in functie de performante.

CERINTE

- Seriozitate, punctualitate, dorinta de invatare, perseverenta in dezvoltarea unei cariere, spirit intreprinzator, abilitati de comunicare si de lider.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator, avand totodata intreg sprijinul necesar pentru a obtine rezultate foarte bune.

Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

FIRMA ESTE PE PIATA DIN ANUL 2000 SI SE OCUPA CU RECRUTAREA DE TINERI IN VEDEREA PROMOVARII LOR SPRE UN DOMENIU OARECARE IN CARE DORESC SA FACA O CARIERA