consilier financiar

HVB Banca pt locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

·Prospecteaza si identifica potentiali clienti HVB Banca pentru locuinte (persoane fizice)
·Promoveaza vanzarile active de produse si servicii ale bancii dedicate segmentului de clienti persoane fizice
·Furnizeaza informatii potentialilor clienti persoane fizice
·Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

·Experienta in domeniul vanzarilor
·Atitudine proactiva
·Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
·Bune abilitati de comunicare si interactiune
·Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
·Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute+bonuri valorice
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala gratiuta

HVB Banca pentru Locuine S.A. este membr a HVB Group - cel mai mare concern financiar din Europa Central si de Est.
In prezent in 18 tari
peste 4 milioane de clieni
peste 1.000 de sucursale
cca. 16.500 de angajai

HVB Banca pentru Locuine S.A. este o instituie de credit specializat n activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ. Banca funcioneaz in baza legislatiei bancare si a legii nr. 541/2002.