Consilier Financiar

Consiliere financiara

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam personal in vederea deschiderii unor noi centre de consultanta financiara pentru satisfacerea nevoilor financiare ale clientilor nostri si mentinerea unei colaborari constante cu acestia.
- Intocmirea unui potofoliu de clienti si selectarea acestora
- Consiliere clienti in vederea alegerii solutiei optime in functie de nevoile si posibilitatile clientilor
- Intocmirea de contracte si statistici
- Mentinerea comunicarii cu clientii/posibilii clienti pe parcursul/dupa colaborare

CERINTE

Candidatii trebuie sa fie:
- Persoane care au minim bacalaureat
- Studiile superioare nu sunt obligatorii
- Persoane dinamice, optimiste, cu simtul raspunderii
- Persoane care invata repede si sunt dispuse sa lucreze intre 2-4 ore/zi pentru castiguri suplimentare
- Persoane persuasive si care stiu ca in viata nu e important cat muncesti ci cat castigi si stiu sa se bucure de fiecare oportunitate in afaceri
-Numai persoanele serioase, cu simt practic si planuri mari in cariera

BENEFICII OFERITE

- Asiguram pregatire gratuita pentru persoanele care sunt convinse ca pot reusi in viata si le place domeniul financiar.
-Posibiltate de a promova in functii de conducere (in functie de rezultatele obtinute)care duc la transformarea jobului intr-unul full-time cu castiguri substantiale

Colaboram cu firme de prestigiu din domeniul financiar si oferim consultanta si solutii pentru orice nevoi financiare ale clientilor nostri.