CONSILIER CREDITE (BROKER DE CREDITE) - PART TIME

SC CREDIT INVEST BROKER DE CREDITE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii si responsabilitati:
- raspunde de prospectarea pietei, crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
- raspunde de implementarea activitatilor promotionale in zona dedicand un minim de 5 din - orele de lucru in cautare de clienti potentiali
- raspunde de promovarea ofertei de creditare a bancilor partenere;
- raspunde pentru gasirea celei mai bune solutii de creditare pentru clientii potentiali;
- raspunde de dezvoltarea relatiei cu clientii existenti si potentiali.
- raspunde de obtinerea actelor necesare in vederea prepararii dosarului
- raspunde de intocmirea dosarului de finantare;
- raspunde de urmarirea procesului de aprobare si de acordare a finantarii;
- raspunde de depunerea unui numar minim de dosare aprobate lunar, conform target-ului stabilit;

CERINTE

Minim liceu

BENEFICII OFERITE

COMISION DIN CREDITELE ACORDATE

SC CREDIT INVEST BROKER DE CREDITE SRL este o societate de intermedieri financiare.