COMPANIE DE ASIGURARI MULTINATIONALA ....ANGAJAM URGENT IN ASIGURARI ;DIRECTORI DE AGENTIE, MANAGERI si CONSILIERI FINANCIARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa recruteze si sa instruiasca consilierii din propria echipa in vederea indeplinirii obiectivelor si in ceea ce priveste cresterea numarului de clienti (retail si corporate )si a gradului de satisfactie a acestora
- sa coordoneze si sa motiveze echipa coordonata pentru a valorifica oportunitatile de afaceri
- sa monitorizeze si sa evalueze trimestrial personalul din subordinea sa.
- sa participe la atingerea targetului de vanzari atat pe partea de retail cat si pe partea de corporate a agentiei
- Pre-training si coaching permanent
-Promoveaza si vinde produsele si serviciile Grupului din care face parte

CERINTE

- OBLIGATORIU experienta in vazari...asigurari viata cel putin 1 an
- experienta in coordonarea echipei;
- bune abilitati de organizare, spirit de echipa;
- flexibilitate, foarte bune abilitati de comunicare
- Capacitate de asimilare a noilor cunostinte
- Spirit de observatie
- Gandire logica

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv ( asigurare de viata, PARTE FIXA-PARTE VARIABILA,...FINANTARE, bonusuri consistente trimestriale, bonusuri de performanta, comisioane din vanzari)
- oportunitatea de dezvoltare profesionala
Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala.
Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania