Buyer Assisstant

PicOil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dirijeaza lansarea in fabricatie a comenzilor din Asia
- realizeaza achizitia la target price-ul solicitat si in conditiile de calitate impuse
- urmareste termene de livrare, încadrarea in parametrii contractuali
- mentine relatiile cu furnizorii existenti si dezvolta noi contacte
- perioadă de probă/integrare complexă bazată pe dobândirea de cunoştinţe şi abilităţi din domeniul specific al firmei
- asistarea specialiştilor din firmă în realizarea sarcinilor şi profesionale

CERINTE

- studii superioare
- bune abilităţi de comunicare, persuasiune şi negociere
- limba engleză la nivel avansat
- operare PC (MSOffice, internet)
- rezistenţa la stres, dinamism
- creativitate şi proactivitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte motivant proporţional cu realizările
- perioadă iniţială de integrare şi training
- mediu de muncă dinamic şi stimulant
- oportunităţi de promovare şi dezvoltare a carierei într-o firmă competitivă la nivel internaţional

Gotech este o companie cu rezultate deosebite la nivel internaţional în domeniul producţiei şi importului de îmbrăcăminte sportivă şi casual