baby sitter/ bona

S.C. HAPPY BABY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea principala a unei bone este aceea de a crea un mediu sigur, afectuos, educativ si stimulativ in care copilul sa se poata dezvolta.

CERINTE

Angajatul ideal trebuie sa fie responsabil, adaptabil, sa-i placa sa lucreze cu copiii, sa dea dovada de rabdare si flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: training, program de lucru flexibil, salar atractiv.

Agentie de recrutare, selectie si plasare bone/ baby-sittere in Baia Mare si strainatate.
HappyBaby ofera clientilor sai servicii de plasare de personal, bazate pe un sistem de recrutare, selectie si monitorizare pus la punct dupa cele mai noi metodologii in domeniul Resurselor Umane. Alegerea persoanei potrivite pentru ingrijirea copilului/ copiilor dvs. nu este o decizie usoara si nu trebuie luata la intamplare. Acesta este motivul pentru care noi realizam, cu ajutorul personalului specializat in recrutare, evaluarea si testarea psihologica pentru a veni in ajutorul dumneavoastra.
Suntem pregatiti sa va punem la dispozitie persoana potrivita.