Au pair - Baby sitter

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ingrijirea unor copii aproximativ 45 de ore pe saptamana
- Supravegherea si crearea unui mediu placut de joaca pentru copiii familiei gazda
- Pregatirea meselor pentru copii
- Mentinerea curateniei in camerele copiilor
- Menajul in ceea ce priveste copiii
- Insotirea copiilor la scoala cat si la diferite activitati la care trebuie sa ia parte.

CERINTE

- Experienta in ingrijirea copiilor,
- Cunostinte de limba Engleza
- Carnet de conducere categoria B
- Sa indrageasca copiii
- Experienta in ingrijirea copiilor
- Varsta cuprinsa intre 18 si 26 de ani
- Absolvent de liceu sau scoala profesionala
- Cunostinte de limba Engleza la nivel avansat
- Conditie medicala buna
- Carnet de conducere valabil

BENEFICII OFERITE

- Viza J-1 (viza de schimb cultural) pe o perioada de 1 an de zile
- Bilet de avion dus-intors Romania - New York
- Bilet de avion din New York spre comunitatea care te va gazdui
- Salariu saptamanal ($139.05) oferit de familia gazd? ($200 pentru Elite)
- $500/an suma ce acopera costurile unui curs in orice domeniu ales de tine
- Vacata platita, pe o perioada de 2 saptamani
- Posibilitatea de a calatori o luna dupa terminarea programului
- Cazare si masa gratuita, asigurata de familia gazda
- Asigurare medicala
- Optiunea de a prelungi perioada initiala de 1 an de zile

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro