Asistent Director General Adjunct

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista superiorul in desfasurarea activitatilor;
- Suplineste superiorul in lipsa acestuia;
- Asigura recrutarea si selectia in vederea ocuparii posturilor vacante;
- Ia decizii in ce priveste solutionarea problemelor, planificarea activitatilor, administrarea resurselor primite.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta relevanta in posturi similare;
- experienta in recrutare si selectie personal constituie un avantaj;
- cunostinte de operare PC;
- cunostinte bune de limba engleza - scris, vorbit, citit;
- persoana matura, disciplinata, organizata;
- dinamism si spirit de initiativa;
- calitati de lider si de negociator;
- comunicare scrisa si vorbita foarte buna;
- initiativa si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica, cu acoperire nationala, intr-o continua dezvoltare;
- mediu de lucru la nivel occidental;
- posibilitati de promovare;
- salarizare atractiva.

ATP Exodus este lider in importul si distributia pieselor de schimb pentru camioane cu 25 de sucursale in Romania.