Asistent Director General

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista Directorul General in desfasurarea activitatilor si in proiectele pe care acesta le deruleaza;
- tine evidenta indeplinirii obiectivelor;
- centralizeaza date si elaboreaza rapoarte, situatii, la cererea Directorului General;
- ia decizii in ceea ce priveste solutionarea unor probleme interne, planificarea activitatii, administrarea resurselor primite;
- mentine legatura cu Mercedes-Benz Romania cu privire la activitati specifice, desemnate de Directorul General.

CERINTE

- studii superioare finalizare;
- experienta pe un post similar, min.2 ani;
- cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office, Outlook, Visio) si de limba engleza sau germana;
- persoana matura, disciplinata, organizata
- foarte bune abilitati de comunicare, sociabilitate.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca intr-o companie in dezvoltare;
- salarizare atractiva, in functie de performanta;
- posibilitate de dezvoltare profesionala si personala;
- conditii de munca foarte bune

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz si Evobus - o platforma de servicii integrate pentru turisme si camioane, 3. Vanzare mobilier office – showroom in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt respectul reciproc, integritatea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind constienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-urile nostre: www.atp-exodus.ro, www.atpmercedes.ro