ASISTENT CONTROLLING

Moeller Electro-Productie S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cunostinte generale de contabilitate;
Cunostinte solide in domeniul utilizarii Microsoft Office (in special EXCEL)
Limbi straine: Germana sau Engleza (minim nivel mediu)
Experienta in utilizare SAP reprezinta un avantaj
Interes pentru asimilarea de noi cunostinte, rigurozitate, meticulozitate

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de dezvoltare profesionala si afirmare intr-o companie multinationala
Transport gratuit si bonuri de masa

Compania Moeller Electro Productie este o filiala a grupului german Moeller - specializat in productia de echipamente electrice si electronice.
Grupul Moeller este unul dintre cei mai importanti furnizori globali de sisteme si componente necesare distributiei si automatizarii energiei in aplicatiile industriale, infrastructura si cladiri rezidentiale. Pe langa punctul de productie din Romania, concernul mai are alte 15 unitati de productie situate in alte tari.