Area Sales Representative - Europa Centrala si de Est

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce produce si comercializeaza flapsuri pentru tiruri si produse din iarba artificiala pentru uz casnic sau industrial.

- cercetare de piata pe zona alocata: Europa Centrala si de Est;
- identificarea de clienti noi si mentinerea relatiilor cu acestia, precum si cu clientii existenti;
- intretinerea si promovarea imaginii brand-ului;
- atingerea targetelor de vanzari;
- identificarea, administrarea si motivarea colaboratorilor distribuitori din zona alocata;
- identificare de noi oportunitati de dezvoltare pe partea de vanzari;

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari in domeniul tehnic sau cunostinte in domeniul tehnic;
- experienta in vanzari pe piata externa - constituie avantaj;
- bune abilitati de negociere, comunicare;
- disponibilitate de deplasare in strainatate;
- limba engleza - nivel avansat;
- avantaj - limba rusa,/o limba slava / maghiara;

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva;
- telefon de serviciu, laptop;
- bonusuri in functie de realizari;
- oportunitate de lucru intr-o companie multinationala;
- participare la diverse traininguri.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.