Area Sales Manager

Teleprecision-MTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma noastra este Distribuitor Autorizat pentru Romania si Republica Moldova a companiei Fujikura - Divizia aparate de sudura fibra optica si echipamente de testare fibra optica . Pentru o acoperire mai buna, dorim colaborare/angajare inginer vanzari pentru domeniul fibra optica in orice localitate/regiune a tarii si Bucuresti.
Responsabilitati:
- Identifica potentiali clienti si promoveaza spre vanzare produsele comercializate de firma.
- Mentine relatia cu clientii existenti ai firmei pentru orasul/regiunea respectiva.

CERINTE

- Cunostinte si experienta in domeniul fibrei optice
- Cunostinte generale despre firme precum operatori de telefonie fixa si mobila, furnizori de internet si televiziune prin cablu, CCTV, producatori de echipamente electronice, institutii de invatamant din orasul/ regiunea pe care o reprezinta candidatul
- Abilitati de comunicare si promovare produse;

BENEFICII OFERITE

- Procent din vanzari
- Cursuri de instruire
- Telefon, internet mobil

Distribuitor Fujikura - Divizia aparate de sudura fibra optica