Animator

SC LOFTREK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- conditie fizica buna;
- rezistenta la stres;
- sa indrageasca copiii;
- persoane creative, pline de initiativa;
- abilitate de a identifica usor si de a intelege nevoile si dorintele copiilor;
- persoane amabile, foarte sociabile si spontane;
- bune abilitati de comunicare (persuasiune si prezentare profesionala);
- disponibilitate pentru ore suplimentare ¿ inclusiv in week-end.
Constituie avantaj:
- experienta similara : hostess, animator, clovn, educatoare sau baby sitting;
- cunoasterea jocurilor pentru copii, a cantecelor si a poeziilor;
- talent in domeniul artelor plastice (face painting - pictura pe fata) si teatrului;
- limbi straine: maghiara, engleza.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru tanar, atmosfera placuta, instruire la locul de munca.
- Salariu corelat cu efortul depus, bonuri.

DESCRIEREA FIRMEI

Beneficii:

Mediu de lucru tanar, atmosfera placuta, instruire la locul de munca.