Angajam KEY ACCOUNT MANAGER

MXM Brothers Partners SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- urmareste respectarea contractelor de catre clienti si de catre companie
- urmareste incasarile
- negociaza preturile, modalitatile si termenele de plata ale contractelor, prelungirea contractelor existente
- faciliteaza comunicarea dintre client si companie
- analizeaza concurenta
- asigura predarea si urmareste traseul documentelor transmise de client (ex.cereri de oferta de pret, comenzi) sau de companie (ex.facturi)
- urmareste realizarea calendarului promotional
- consiliaza si stabileste o relatie bazata pe profesionalism si respect cu clientii companiei
- colaboreaza cu responsabilul de logistica pentru realizarea la termen a livrarilor
- intocmeste rapoarte de activitate

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari B2B - 2 ani
- Cunostinte operare PC
- Rezistenta la stres
- Abilitati de comunicare si negociere
- Existenta unui portofoliu personal de clienti din categoria companiilor de distributie si retail la nivel national constituie avantaj
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus din vanzari +bonus de performanta
- Laptop de serviciu
- Telefon de serviciu
- Masina de serviciu

CV-ul cu poza (obligatoriu) se transmite pe adresa de e-mail mxm@mxmbrothers.ro
Veti fi contactat doar daca corespundeti cerintelor postului !

Informatii la telefon: 0773 977 467 de Luni - Vineri intre orele 10:00- 15:00