Angajam asistent manager/office manager

Loftrek SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loftrek SRL, înființat în 2006, este un furnizor responsabil de locuri de joacă, evenimente de mari dimensiuni pentru copii, adulți și deține de asemenea clubul Tzontzo din Baia Mare.
Detalii despre noi și activitățile noastre puteți găsi pe:

Firma noastră a crescut an de an atât chiar și în perioada 2012 - 2014.

Responsabilităţi:
- Preluarea apelurilor și oferirea informațiilor solicitate
- Primirea şi transmiterea de e-mail-uri, fax, poștă
- Menținerea relațiilor cu clienții şi cu distribuitorii;
- Recepționarea şi verificarea facturilor de achiziție;
- Sortarea şi înregistrarea corespondenței primite;
- Comunicarea cu firmele de curierat;
- Întocmirea contabilității primare;
- Întocmeşte rapoarte de lucru si formulare diverse;
- Se descurcă cu usurinţă în situaţii de urgenţă și în relația cu autoritățile statului;
- Pregătirea documentației pentru licitații
- Alte activități la solicitarea management-ului;

CERINTE

Cerinţe:
- Persoană ordonată, pozitivă, energică, cu un simţ al responsabilităţii crescut;
- Studii superioare finalizate;
- O capacitate mare de adaptare/readaptare la cerinţe noi şi învăţare continuă;
- Capacitatea de a respecta deadline-uri;
- Abilităţi excelente de comunicare, prioritizare şi organizare;
- Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan;
- Capabilă să redacteze cu acurateţe prezentări, rapoarte, informări;
- Experiența anterioară pe postul de office-manager / asistent manager / secretariat;
- Cunosţinte demonstrabile de excel, word sau google docs
- Capacitatea de a lucra atât individual cât şi în echipă;
- Persoana loială şi integră;
- Prezenţă agreabilă;
- Limba engleză nivel mediu - avansat
- Experiență de muncă de minim 3 ani de zile
- Disponibilitate pentru munca peste program atunci când acest lucru este necesar;
- Ținută office;

Constitue un avantaj:
- Cunoașterea tastării cu 10 degete (oarbă);
- Cunoașterea limbii germane;
- Faptul că ați participat la cursuri de perfecționare profesională (ne interesează ce ați învățat acolo, nu diploma);

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
- Salariu pe masura nivelului de implicare şi responsabilitate;
- Training-uri și un mediu în care creșterea continuă a abilităților personale este stimulată;
- Oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională;
- Oportunitatea de a activa într-o firmă inovativă, care se perfecționează continuu;
- Recunoașterea și utilizarea abilităților tale deosebite;

Atenție! Așteptăm CV-ul tău în format Europass cu poză și scrisoare de motivare pe adresa resurseumane 'at' loftrek 'punct' ro. Vă rugăm de asemenea să atașați o scrisoare de recomandare de la un profesor sau un șef de la unul dintre locurile dumneavoastră de muncă anterioare.

Termenul de depunere este până în 30 Aprilie.

Vă mulțumim pentru atenția cu care ați citit acest anunț!