Analist Procesare Comenzi

TenarisSilcotub

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de proiecte specifice departamentului;
- Rotatia in diferite departamente;
- Instruirea permanenta pentru maximizarea potentialului propriu;
- Evaluarea performantelor atinse pe parcursul programului;
- Definitivarea pe un post potrivit competentelor profesionale.

CERINTE

- 0-3 ani experienta;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Pro-activ, deschis la multiculturalitate, orientat spre rezultate, cu initiativa, orientat spre echipa, creativ;
- Disponibilitate pentru relocare in Zalau.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Deplasari in tara si in strainatate;
- Se asigura plata chiriei pentru persoanele care se relocheaza.

Tenaris este unul dintre cei mai importanti producatori si furnizori mondiali de tevi din otel fara sudura si ofera servicii de manipulare, depozitare si distributie de tevi pentru industria de petrol si gaze, energetica si aplcatii mecanice.
TenarisSilcotub este denumirea comerciala a S.C. Silcotub S.A., o companie a grupului Tenaris, si este cel mai important producator roman de tevi fara sudura de diametre mici, pentru OCTG si alte aplicatii. Unitatile sale de productie se afla la Zalau si Calarasi, compania avand o capacitate anuala de productie de 180.000 tone de tevi fara sudura si 1.300 angajati.