AGENT VANZARI PROFILE PVC

SC MECONST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Experienta in vanzari
Cunostinte PC: Word, Excel
Disponibilitate la deplasare: 30% din programul de lucru
Seriozitate, organizare, responsabilitate, foarte bune abilitati de comunicare si orientare spre client

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, diurne
Mediu de lucru performant
Masina si telefon de serviciu

SC MECONST SRL Baia Mare, membra a grupului de firme INSERV HOLDING, este o companie cu capital integral romanesc, ce si-a inceput activitatea de distributie in anul 2004.
MECONST SRL este specializata in:
- productia de tamplarie PVC, utilizand Profile RAMPLAST (licenta TECHNOPLAST - AUSTRIA),
- productia de tamplarie din Aluminiu, utilizand profile SCHUCO import Austria si profile ALUMIL import Grecia
- executia de fatade din sticla si aluminiu, placari cu material compozit
- distributia de profile 100% ecologice marca RAMPLAST
- distributia de articole de feronerie si diverse accesorii.
Cunoscand tendinta pietei din Romania, firma si-a diversificat in mod continuu gama serviciilor si a produselor comercializate, ajungand sa dezvolte relatii de afaceri cu numeroase firme din tara.
Misiunea MECONST este de a veni in intampinarea nevoilor si necesitatilor clientilor si de a aduce valoare adaugata prin oferirea de servicii la cele mai ridicate standarde de calitate. Acest lucru inseamna excelenta in tot ceea ce facem.