Agent Vanzari in Magazin - Telecomunicatii - Baia Mare, Bistrita, Brasov

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manpower Romania angajeaza Agent Vanzari in Magazin pentru unul din clientii sai, o companie importanta in domeniul telecomunicatiilor, cu o gama diversa de servicii si produse pentru comunicarea mobila, ce ofera solutii printr-un serviciu profesional de consultanta.

Responsabilitati Post:

- promovarea si ofertarea tuturor produselor;
- identificarea si satisfacerea cerintelor pietei;
- asigurarea si supravegherea volumului de produse comercializate;
- oferirea de servicii de calitate clientilor;
- atingerea obiectivelor de vanzari stabilite.

CERINTE

- minim studii medii;
- experienta in domeniu;
- abilitati de vanzare;
- abilitati de comunicare;
- responsabilitate, initiativa;
- orientare spre rezultate;
- persoana dinamica, flexibila, cu atitudine constructiva.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri lunare;
- discounturi si rate la achizitionarea produselor specifice;
- traininguri interne si externe;
- posibilitati de dezvoltare si promovare.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.
* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.