Agent livrare - vanzari

SC UNIX Auto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cresterea volumului de vanzari pe traseul de livrare alocat.
incasarea facturilor livrate.
Livrarea marfurilor comandate de clienti conform graficului de livrare prestabilit.
Deservirea la standarde inalte a clientilor UNIX AUTO.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta intr-un post similar.
- Abilitati de comunicare excelente.
- Cunoasterea orasului si a imprejurimilor.
- Studii medii.
- Aptitudini tehnice si comerciale.
- Permis de conducere categoria 'B'.
- Fara cazier judiciar.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri de performanţă, tichete de masă.
Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări.

Companie multinationala cu 17 ani experienta in domeniul comercializarii de piese si accesorii auto, lider de piata in Ungaria, in plina expansiune in Romania.
Momentan dispunem de o retea de distribu?ie de 60 de depozite, in Ungaria, Romania si Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajati si peste 5000 de parteneri.
Misiunea noastra este sa oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor nostrii strategici care asigura randamente inalte respectiv un viitor sigur si perspectiva pentru angajatii nostrii