AGENT DISTRIBUTIE- ZONA NORD

CHEMOMED INTERTRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie farmaceutica recruteaza personal pentru postul de AGENT DISTRIBUTIE CU AUTO PROPRIU, in toate orase resedinta de judet din tara.

CERINTE

1. AUTO PROPRIU
2. ATRIBUTII
-aprovizionare
-distributie
-ofertare
-incasare

BENEFICII OFERITE

1. SALARIU minimum 100 euro (in functie de zona alocata)
2. COMISION LA VANZARE (din valoarea neta), in functie de grupele de produse, astfel:
a) Medicamente si OTC - 0.1%
b) Substante si parafarmaceutice - 0.2%
c) Produse import exclusiv - 0.3%
3. COMISION LA INCASARE - 0.2% si se acorda se acorda din valoarea neta a tuturor incasarilor.
4. BONUSURI SUPLIMENTARE in functie de realizari
5. DECONT UZURA AUTO: 20% din valoarea consumului de combustibil (bonurilor de benzina) prestabilit, acordat la fiecare inceput de luna pentru luna anterioara.

Companie farmaceutica, importator exclusiv pe piata romaneasca, partener al unor companii de prestigiu din S.U.A., Japonia, Germania, Franta, Olanda si Italia promoveaza si comercializeaza produse inovatoare, medicale, naturiste, de tratament dermato cosmetice, fiind totodata si distribuitor de produse farmaceutice import, indigene, parafarmaceutice, substante farmaceutice, ambalaje farmaceutice, etc.,
Prin politica noastra de promovare si vanzare am permis reprezentantilor de vanzari sa-si dezvolte portofoliul de clienti atat prin vanzari directe (persoane fizice, cabinete medicale si de cosmetica, intreprinderi), cat si prin vanzari indirecte (farmacii, plafare, magazine si supermarket).

Chemomed Intertrading SRL, companie farmaceutica cu distributie la nivel national de:

a) Medicamente si OTC-uri, oferta compusa dintr-o gama diversa de produse farmaceutice de import si indigene, mult utilizate in farmaciile din circuitul deschis
b) Substante farmaceutice , o gama completa distribuita in orice cantitate si utilizate de farmacii, spitale si laboratoare
c) Parafarmaceutice si ceaiuri, oferta completa mult utilizata in farmacii , plafar-uri, spitale si cabinete medicale
d) Produse importate in exclusivitate din S.U.A., Germania, Japonia si Italia, produse inovatoare medicale, dermato-cosmetice si cosmetice,. Activitatea consta in promovarea si comercializarea produselor la nivel de client (farmacii, cabinete medicale, magazine de specialitate) si client final (persoane fizice).