AGENT DE VANZARI

MEDITECH

Job expirat

RESPONSABILITATI

onsabilit¿¿i:
- Promovarea produselor din portofoliul firmei prin contactarea si vizitarea clien¿ilor poten¿iali ai firmei
- Vânzarea aparatelor comercializate de firma noastr¿
- Participarea la expozi¿ii si congrese
- Raportarea activit¿¿ii zilnice

CERINTE

- Studii universitare, de preferat in economie, medicina sau electronica
- Experien¿a in vânz¿ri - constituie un avantaj
- Abilita¿i tehnice – constituie un avantaj
- Buna cunoa¿tere a tehnicilor de vânzare si negociere
- Cuno¿tin¿e operare PC
- Cuno¿tin¿e avansate de limba engleza
- Disponibilitate pentru deplas¿ri frecvente.
- Seriozitate
- Abilita¿i de comunicare
- Entuziast, motivat, perseverent, optimist, disciplinat
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corespunz¿tor performantei individuale.
- Comision vânz¿ri
- Tichete de masa
- Traininguri si ¿colariz¿ri in tara si str¿in¿tate
- Mediu de lucru cu înalte standarde profesionale
- Ma¿ina si telefon mobil cu minute incluse

Firma MEDITECH a fost înfiin¿ata in anul 2002 ca o necesitate, in urma schimb¿rilor survenite in domeniul politicii sanitare din România, reu¿ind in numai 4 ani de existenta, prin promptitudine si profesionalism, sa câ¿tige o clientela constanta si numeroasa.
MEDITECH este partener si distribuitor unic al urm¿torilor produc¿tori de aparatura medicala: Surgiris (Fran¿a), MARP (Polonia), eBionics (Korea), Discher (Germania), Anetic Aid (Marea Britanie), Fjordblink (Danemarca), Cardiac Science (SUA)