Work-At-Home Agent

CCI Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Call Center International cu sediul in Michigan-SUA, va ofera ocazia de a castiga venituri substantiale, repede si usor, vorbind romaneste. Ca Agent de Telemarketing la domiciliu veti beneficia de instruire gratuita, suport profesional zilnic in limba romana si un program flexibil. Experienta in vanzari nu este necesara. Nu trebuie sa faceti nicio investitie. Aveti nevoie doar de un calculator cu conectie buna de Internet, o pereche de casti cu microfon si dorinta de aface bani.
Va trebui sa apelati online, de pe listele date de noi zilnic, posibilii clienti si sa le oferiti serviciile noastre de long-distance.
Pentru fiecare vanzare veti primi comision 20 USD.

CERINTE

- abilitati de comunicare negociere
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
- capacitate de analiza si sinteza
- cunostinte de operare PC
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- se lucreaza pe comision
-comisionul este corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu

DESCRIEREA FIRMEI

Call Center