WORK AND TRAVEL GRECIA

INTERJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

WORK & TRAVEL GRECIA PENTRU STUDENTI

Petreceti vacanta de vara castigand si vizitand Grecia!

Plasamente la Hoteluri de 4 si 5 stele

Joburile le poti vedea accesand link-ul:

CERINTE

CONDITII:
- cunostiinte de limba engleza.
- student
- minim 18 ani

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- salariul minim 600 euro/luna + tips
- cazarea si masele gratuite

INTERJOB asigura detaliile necesare calatoriei, prezentate printr-un plan de calatorie.

INSCRIE-TE ACUM PENTRU A-TI ASIGURA UN JOB DE VARA!

INTERJOB este cea mai competenta si experimentata agentie, specializata in sprijinirea persoanelor interesate in gasirea unor locuri de munca, permanente sau sezoniere, in strainatate.
Ne adresam in aceeasi masura studentilor si elevilor interesati ca, in perioada vacantei de vara, sa efectueze stagii de perfectionare in baza programelor internationale de training.