Vorbitor de limba franceza

SCC Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si mail in sistemele specifice, intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora.
Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice.
Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite.

Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca.
Mai multe detalii despre atributii puteti obtine pe durata interviului.

CERINTE

Cerinta principala:
Stapanirea la nivel avansat/fluent a limbii franceze.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial competitiv si oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de SuCCes:
- Training-uri tehnice de utilizare a instrumentelor de lucru si asupra specificului activitatii
- Mediu de lucru international
- Echipa tanara si dinamica
- Implicarea in proiecte pentru clienti activi pe plan internaţional
- Schimbul de experienta ca si resort al dezvoltarii profesionale
- Sprijin în obţinerea certificărilor de specialitate
- Definirea unui plan de dezvoltare a carierei pe orizontala (specialist) sau pe verticalăa (manager)
- Pachet de beneficii: servicii medicale private, tichete de masa si cadou
- Sistem coerent de bonusare a performantei, sporuri pentru ore suplimentare si utilizarea mai multor limbi straine

DESCRIEREA FIRMEI

Cel mai mare grup privat european din domeniul it