Vorbitor de limba franceza

SCC Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si mail in sistemele specifice, intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora.
Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice.
Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite.

Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca.
Mai multe detalii despre atributii puteti obtine pe durata interviului.

CERINTE

Cerinta principala:
Stapanirea la nivel avansat/fluent a limbii franceze.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial competitiv si oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de SuCCes:
- Training-uri tehnice de utilizare a instrumentelor de lucru si asupra specificului activitatii
- Mediu de lucru international
- Echipa tanara si dinamica
- Implicarea in proiecte pentru clienti activi pe plan internaţional
- Schimbul de experienta ca si resort al dezvoltarii profesionale
- Sprijin în obţinerea certificărilor de specialitate
- Definirea unui plan de dezvoltare a carierei pe orizontala (specialist) sau pe verticalăa (manager)
- Pachet de beneficii: servicii medicale private, tichete de masa si cadou
- Sistem coerent de bonusare a performantei, sporuri pentru ore suplimentare si utilizarea mai multor limbi straine

SCC (Specialist Computer Centres) este cea mai puternica firma privata cu capital integral britanic activa in domeniul serviciilor IT. Are o istorie de 37 de ani de dezvoltare continua si profitabila.
Sediul din Iasi reprezinta Centrul European de Suport Tehnic al companiei. Infiintat in 2006, cu o echipa initiala de 20 de persoane, a depasit in acest moment de cifra de 400 de angajati.
Este certificata ISO 9001, ISO 20000-1 si ISO 27001.
SCC Services Romania este prezenta in Iasi si Bacau.