Urgent - Programatori PHP

Neuro Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Neuro Software (www.neurosoftware.ro) angajeaza programatori juniori si seniori PHP:

CERINTE

Cerinte necesare (juniori) :
- cunostinte de baza in PHP;
- cunostinte de baza in Mysql;
- Cunostinte de HTML, JavaScript.

Cerinte necesare (seniori) :
- 1 an experienta de lucru cu PHP;
- Foarte bune cunostinte de Mysql;
- Cel putin 2-3 proiecte de programare in PHP;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pentru Juniori - Perioada de training de o luna ce consta in aprofundarea cunostintelor de PHP/MYSQL , logica aplicatiilor web medii si complexe , organizarea sistematica a codului sursa , diferite concepte web.
- Salariu motivant (300E - 1200E in functie de cunostinte si experienta)
- Bonuri de masa
- Lucrul se desfasoara pe sisteme foarte performante (Pentium Dual Core, LCD 17", 1G RAM, Windows Vista)
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic
- Sediul firmei este in Copou, foarte aproape de Univ. Al. Ioan Cuza

Neuro Software dezvolta aplicatii utilizand algoritmi avansati de inteligenta artificiala si business intelligence folosind ca tehnologii J2EE, PHP, Ajax pentru clienti din Olanda, Italia, Irlanda, Elvetia, SUA si Romania. Pentru toti cei care doresc sa faca un pas spre tehnologiile viitorului sau pentru cei care doresc ca aplice cunostintele acumulate in timpul facultatii in cadrul unor proiecte Enterprise cu instalari in companii multinationale, “Neuro Software” asteapta CV-urile dumneavoastra.