TRAINERI

INTERACTIV RO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune sustinerea de cursuri de instruire in urmatoarele domenii de expertiza: management, marketing, comunicare, negociere, vanzari, mediu, managementul proiectelor, turism, alimentatie publica, informatica, resurse umane.

CERINTE

- Desfasurarea sesiunii de cursuri utilizand metode dinamice si participative specifice educatiei adultilor.
- Comunicarea constanta cu participantii (via e-mail) in etapa de asistenta tehnica post-training pentru a monitoriza progresul acestora si a oferi sprijin.
- Evaluarea participantilor
- Disponibilitate de deplasare;

BENEFICII OFERITE

Confidential

INTERACTIV RO CONSULT este specializata in oferirea de SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA: cursuri autorizate CNFPA, training-uri, seminarii, workshop-uri, CONSULTANTA pentru atragerea de finantari (ne)rambursabile (realizarea auditului de eligibilitate, conceperea si realizarea proiectelor), Consultanta pentru implementarea cu succes a proiectelor aprobate (asigurarea managementului de proiect, incluzand transferul de know-how), Alte servicii de consultanta pentru IMM-uri si administratia publica (strategii de dezvoltare locala, marketing, promovare).