TRADUCATORI - INTERPRETI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- realizarea de traduceri specializate, tehnice, economice, juridice, medicale etc.
- cursuri de limbi straine si limba romana pentru straini,
- interpretariat consecutiv sau simultan
- Insotirea clientilor in intalnirile de afaceri in calitate de translator- interpret

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- absolvent al Facultatii de Litere cu dubla specializare: engleza, franceza, italiana, germana
- autorizarea de catre Ministerul Justitiei reprezinta un avantaj
- cunostinte solide PC (MSOffice, internet, email), editare si arhivare documente
- sa fie un profesionist, traducerile trebuie sa aiba un standard ridicat de calitate.
- productivitate si calitate, minim 15 de pagini pe zi pentru textele de dificultate medie.
- Persoana responsabila, care respecta deadline-urile si care acorda foarte mare atentie la detalii
- rezistenta la program prelungit si in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- conditii excelente de lucru si salarizare, echipa tanara, motivata, entuziasta si dinamica, atmosfera profesionista de lucru, echipamente profesionale, birouri in locatii ultra-centrale
- bonusuri si prime pe masura rezultatelor obtinute.