Tehnician masini si utilaje

SC GEALAN ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea asistentei tehnice si de service pentru profile, accesorii si utilaje
- ofera consultanta partenerilor in alegerea utilajelor de prelucrat PVC sistem Gealan
- pune in functiune utilajele, asigura sevice garantie si post-garantie
- asigura scolarizarea persoanelor desemnate de partener pentru prelucrarea sistemului PVC Gealan
- solutioneaza reclamatiile primite de la parteneri si de la clienti
- executa mostrele pentru sistemul de profile Gealan
- intocmeste rapoartele tehnice dupa fiecare vizita efectuata clientilor Gealan
- executa lucrari de tamplarie si lacatuserie mecanica pe baza comenzilor primite.

CERINTE

- permis de conducere categoria B
- utilizare MS Office + MS Outlook
- minim 2 ani in pozitii de : electrician, frezor, electronist, lacatus mecanic
- studii medii sau superioare tehnice
- competente pentru desen si grafica
- abilitati pedagogice
- CANDIDATUL TREBUIE SA LOCUIASCA IN BACAU

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant + bonuri de masa
- masina de servici + telefon
- dezvoltare profesionala (cursuri, instruiri etc)

Gealan Romania apartine grupului german Gealan si si-a dezvoltat competentele in industria de extrudare a profilelor PVC.