TEAM MANAGER, SALES MANAGER

S.C. CRYSMARY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

HVB BANCA LOCATIVA lider in domeniul economisirii-creditarii in domeniul locativ din Europa si Romania ,agreata si garantat de statul Roman pe baza unor legi legislative, participanta la fondul de garantare bancara.

- promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele bancii
- prezentarea ofertelor de produse si servicii
- consiliere profesionista
- prospectarea pietei bancare
- gestionarea si marirea portofoliului de clienti in toata tara
- formarea propriei echipe de vanzari, organizarea, coordonarea, controlarea echipei

CERINTE

- Experienta constituie un avantaj
- Potential de lucru, dorinta de castig, dorinta de afirmare, entuziasm
- Disponibilitate de deplasare in toate zonele de interes al firmei
- Initiativa, perseverenta, putere de munca, deschisi la nou
- Capacitate de adaptare la schimbari si cerintele bancii
- Abilitati de comunicare, prezentare si negociere

BENEFICII OFERITE

- start rapid de la cel mai bine platit nivel de cariera
- bonusuri suplimentare si bonusuri de conducere
- posibilitatea avansarii in afacere
- training gratuit
- sprijin financiar
- echipament IT
- program flexibil
- afacere personala fara costuri de franciza

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul financiar bancar.